פתיחת חשבון דמו בפורקס – קריטי להצלחה שלך

יונ 14, 2011 מאת

פתיחת חשבון דמו בפורקס – קריטי להצלחה שלך

חשבון דמו בפורקס הוא במהותו חשבון אימון שמאפשר לסוחרים להשתמש בכסף וירטואלי ומדומה במקום כסף אמיתי על מנת לבצע עסקאות פורקס. בשנים האחרונות חשבונות דמו צברו פופולאריות עצומה בעקבות העניין הכללי המוגבר כלפי שוק הפורקס והמסחר בו כאמצעי השקעה פיננסית. כמעט כל חברות הפורקס כיום מציעות לסוחרים את האפשרות של פתיחת חשבון דמו לצד פתיחת חשבון אמיתי, חשבון הדמו פועל על פלטפורמת מסחר זהה ועל פי אותם תנאי שוק – רק שבמקרה של פתיחת חשבון דמו מדובר על מסחר אימון שלא יכול לגרום להפסדים או לרווחים.

פתיחת חשבון דמו ככלי למידה

בתור התחלה, חשוב מאוד להבין כי מסחר בפורקס הוא במהותו צורה של השקעה פיננסית שבנויה על נתונים ותנאי שוק אמיתיים. כל התייחסות לשוק הפורקס כאל משחק או כאל שוק ספקולנטי לחלוטין תוביל בסופו של דבר להפסדים משמעותיים, ובמסחר פורקס אלו יכולים להיות מהירים מאוד.

לכן, זה חשוב ביותר עבור המשקיע והסוחר המתחיל, גם עבור סוחרים ותיקים שעוברים לפלטפורמת מסחר חדשה, לרכוש קודם כל הבנה מעמיקה בשוק הפורקס ובדרכי המסחר בו. מעבר לצורך הממשי בידע טכני לגבי סוגי המסחר, גורמי השפעה, אסטרטגיות מסחר, פקודות מסחר אפשריות וכדומה, הסוחר חייב להכיר בצורה טובה את פלטפורמת המסחר שעליה יעבוד בעזרת פתיחת חשבון דמו. ובחשבון דמו זה ניתן גם להתנסות באפשרויות השקעה שונות ללא סיכון.

הרי ברור שדרך התיאוריה בלבד לא ניתן להגיע להצלחה כלכלית ממסחר פורקס וחייבים גם ליישם בשטח את הדברים, כאן פתיחת חשבון דמו הופכת למשמעותית ביותר.

מאפשר היכרות עם פלטפורמת המסחר ללא טעויות

פתיחת חשבון דמו מאפשרת לסוחרים מתחילים להכיר את פלטפורמת המסחר המקוונת שבה הם רוצים לסחור. כניסה ישירה למסחר יכולה לעיתים להיות מתסכלת, גם עבור אנשים בעלי רקע פיננסי, זאת בעקבות המורכבות והיקף הכלים שקיימים כיום במערכות המסחר. המסך הראשי של הפלטפורמה וכל שאר האפשרויות שהיא מציעה עשויים בהחלט לבלבל במראה ראשון וללא אימון נאות בצורת פתיחת חשבון דמו. גרוע מאותה תחושת חוסר התמצאות, סוחר מתחיל יכול בקלות לבצע שגיאות על ידי לחיצה לא נכונה או חוסר הבנה של אחד מכלי הפלטפורמה, שגיאה שיכולה לגרום להפסדים כספיים. לכן פתיחת חשבון דמו מאפשרת התנסות מלאה ללא סיכון – אפשר ללחוץ על הכל ולבצע כל עסקה שרוצים.

לדוגמא, פתיחת חשבון דמו מאפשרת לסוחר החדש ללמוד את התפקודים והפעולות הבסיסיות של פלטפורמת המסחר, כגון ביצוע עסקת קניה או מכירה, קביעת Stop Loss (פקודת הגבלת הפסדים) או פקודת Take Profit, סגירת פוזיציה פתוחה וכדומה. ידע כיצד ומתי להשתמש בכלים האלו של חשבון מסחר פורקס מקוון הם בעלי ערך רב בדרכו של הסוחר להצלחה במסחר.

בחינת אסטרטגיות השקעה – לא רק לסוחר המתחיל

פתיחת חשבון דמו מספקת לכל סוג של סוחר, מתחיל ומנוסה, את הכלי היעיל ביותר לבחינה וניסוי של אסטרטגיית השקעות חדשה. כאשר הסוחר רוצה לסחור על פי אסטרטגיה מסוימת הוא יכול פשוט ליישם אותה בתנאי השוק האמיתיים ובזמן אמת על חשבון הדמו שלו ובכך הוא מקבל תמונת מצב מלאה לגבי האסטרטגיה שלו, אך ללא סיכון כלל.

טכניקה זו נהוגה גם על ידי סוחרים ותיקים ומוצלחים וזהו פשוט נוהג נדרש והגיוני עבור כל סוחר.

לסיכום, פתיחת חשבון דמו היא חשובה ביותר, בין אם אתה סוחר חדש או שועל קרבות ותיק בשוק, ניתן להרוויח וללמוד רבות מחשבון דמו – גם בניסיון מסחר וגם במונחים כספיים.

 

לפתיחת חשבון דמו במערכות מתקדמות חינם

השאר פרטיך כאן


דואר אלקטרוני

שם פרטי
שם משפחה
טלפון


מאמרים קשורים

Tags

Share This