מטה טריידר – MT4

דצמ 4, 2012 מאת

מטה טריידר – MT4

על מנת לסחור בשווקים הפיננסיים, סוחרים זקוקים לתוכנה (פלטפורמה) המאפשרת להם לקבל ציטוטים, לנתח ציטוטים, לבצע עסקאות מסחר, לגבש אסטרטגיות מסחר ולקבל כלי ניתוח איכותיים בזמן אמת. כמו כן, סוחרים כיום צריכים יכולת לשלוט בחשבונות המסחר שלהם ממכשירי המובייל הרבים שנמצאים בשימוש כיום –סמארטפונים וטאבלטים. תוכנת מטה טריידר 4 מציעה את כל אלו ועוד.

מטה טריידר 4 – MT4 – היא פלטפורמת המסחר הפופולארית ביותר בעולם המסחר המקוון, בשוק המט"ח היא אמצעי המסחר המועדף על מיליוני לקוחות בכל העולם וחברות מסחר רבות מציעות אותה כפתרון מסחר בלעדי או לצד פלטפורמות נוספות. תוכנת MetaTrader4 היא פרי פיתוח של בית התכונה למוצרים פיננסיים Meta-Quotes והתוכנה על גרסאותיה השונות לאורך השנים נחשבת לפופולארית ביותר ולאחת המתקדמות בתחום כבר שנים רבות.

מערכת ייעודית לשוק הפורקס

מטה טריידר 4 היא מערכת חינמית (עבור המשקיע הפרטי) שפותחה במיוחד למסחר בשוק הפורקס העולמי. המערכת כוללת מאפיינים רבי עוצמה לסיוע למסחר, היא מציעה יכולות גרפיות מתקדמות, כלי ניתוח טכני מקצועיים, כלים למסחר אוטומטי, מסחר ממגוון מכשירים וכן הלאה. תוכנת המסחר MT4 ידועה ברמת אבטחה מצוינת וללא פשרות והיא אמינה מאוד מבחינת קבלת נתונים בזמן אמת והיעדר קריסות או עיכובים בשירות.

כאמור, מטה טריידר 4 הינה מערכת המסחר בפורקס הפופולארית בעולם. היא מאפשרת לסוחרים ממשק חדשני ומאוד פשוט לשימוש והבנה המכיל את כל מה שהסוחר זקוק לו לקבלת החלטות וביצוע עסקאות המסחר בזמן אמת. המערכת מספקת חווית מסחר מצוינת וכמו כן תומכת בשפות מרובות, זהו חלק מרכזי בהצלחתה ובסוד הקסם שלה מבחינת סוחרים וברוקרים כאחד.

יכולות לדוגמא

תוכנת MT4 כוללת שפע אדיר ועשיר של יכולות ומאפיינים, להלן כמה דוגמאות מרכזיות של אפשרויות במסחר שהמטה טריידר 4 מציעה:

 • צפייה במספר מרובה של גרפים על ביצועי מטבעות בזמן אמת ובו זמנית.
 • מערכת ניתוח ותצוגת גרפים מקצועית ומתקדמת.
 • ציטוטים מדויקים בזמן אמת.
 • ממשק משתמש נוח וידידותי למשתמש.
 • פלטפורמת מסחר מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר.
 • אין "החלקה" (Slipage)  בביצוע עסקאות – הכוונה היא שניתן לפתוח עסקאות על פי ציטוט מדויק ואין שינויים תנודתיים מרגע בקשת העסקה ועד לכניסתה לשוק בפועל.
 • תמיכה רב שפתית ישירות מתוכנת המסחר.
 • התוכנה מתאימה גם לסוחרים מתחילים וחסרי ניסיון וגם למקצוענים ותיקים.
 • אפשרויות לסימון אישי על גבי הגרף לצורכי ניתוח.
 • מגוון רחב ומלא של פקודות מסחר בסיסיות ומתקדמות.
 • מידע על חדשות כלכליות ופיננסיות משווקים בינלאומיים

יש צורך להוריד תוכנה

בשונה ממערכות מסחר אחרות המוצעות כיום בשוק, רבות מהם פותחו בלעדית על ידי ברוקרים, אשר מציעות מסחר על מערכת שירות מהדפדפן וללא הורדת תוכנה, פלטפורמת MT4 נשארה נאמנה לאורך השנים למודל של תוכנה שיש להוריד ולהתקין על המחשב. הסיבות לכך רבות אך בעיקרן טכניות – בחירה בתוכנה להורדה שיש להתקין היא על מנת לספק סביבת מסחר יציבה ככל שניתן ולאפשר לתוכנה להציע את המאפיינים החזקים ביותר.

כמובן ש-MT4 מתחברת לרשת האינטרנט באופן רציף על מנת לשאוב נתונים, ציטוטים, כרפים, חדשות כלכליות ועוד, אך התוכנה עצמה נמצאת על המחשב. תהליך ההתקנה פשוט ומהיר מאוד, בכמה לחיצות כפתור אתם מוכנים להתחיל לסחור. כיום התוכנה אינה כבדה ולא משפיעה מהותית על ביצועי המחשב. בנוגע למסחר בעזרת מטה טריידר 4 על מכשירי מובייל,גם בהם יש להוריד אפליקציה ייעודית למכשיר ודרכה ניתן לנהל את חשבון המסחר ולבצע פעולות מסחר.

כמובן שעל מנת לסחור באמצעות מטה טריידר – MT4 – יש צורך להוריד את התוכנה מאתר הברוקר הרלבנטי כך שהתוכנה תהיה מקושרת לברוקר המתאים.

מאמרים קשורים

Tags

Share This